ANASAYFA / KURUMSAL / HİZMETLER / FOTO GALERİ / İLETİŞİM


SERVİS HİZMETLERİMİZMekanik Servis:
Araçlarınızın bakım ve onarımları, orjinal parçalar kullanılarak uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.
Bmw, Range Rover, Land Rover ve Porsche marka benzinli ve dizel araçlarınızın kullanımınıza ve kilometresine bağlı olarak yapılması gereken her türlü periyodik ve ara bakımları uzman kadrolar tarafından yapılmaktadır.
Periyodik bakımların haricinde zaman zaman ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri müşterimizin onayı alınarak profesyonel anlayışla ve uzman kadrolar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Elektro Mekanik Servis:
Yüksek teknoloji unsuru araçlarınızın arıza tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri Autologic Diagnos cihazı ile yapılmaktadır.
İleri teknoloji ile donatılmış araçlarınızın periyodik bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmekte, gerekli müdahaleleri parça değişimi gerekmiyorsa ve geçici elektronik arızaysa servisimizce yapılmakta, eğer parça değişimi gerekiyorsa müşterimizin onayı alınarak gerçekleştirilmektedir.
Değişik zamanlarda yaşanabilecek elektromekanik problemler arasında, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag, fren sistemi arızaları (ABS, ASC, DSC), havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, park mesafe kontrol sistemi ve diğer tüm elektrik-elektronik araç problemleri, Diagnoz test cihazı yardımı ile tespit edilip onarımları, yeni takılan parçalar için araca uygun olarak kodlanması ve sistemlere tanıtılıp uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır.
Ayrıca müşterimizin isteği doğrultusunda elektronik alt yapısı müsait olan araçlara kişiselleştirme ve programlamalar yapılabilmektedir.

Kaporta Atölyesi:
Araçlarınızın her türlü hasar onarımları orjinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.
Araçlarınızın her türlü hasar ve kaporta onarımları orjinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretici firma standartlarında yapılmaktadır. Ayrıca tüm markalara yönelik kaporta hizmeti verilmektedir.
Not: Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz sayfalarımızın altında yer almaktadır.

Yedek Parça:
Bmw, Range Rover, Land Rover ve Porsche marka araçlarınızın her türlü yedek parça ekipmanları stoklarımızda yer almaktadır.

Boya Koruma:
Otomobilinizin Görüntüsünü Tazeleyin.
Zamanla otomobillerin boya yüzeyindeki oluşmuş matlaşmış ve donuklaşmış görüntüyü ortadan kaldırmak için uygulanan Boya Koruma Sistemi sizlere sunulmaktadır.
Sistemin ilk etabında otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yapışmış atık maddeler temizlendikten sonra boya yüzeyindeki matlaşmış ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanılarak giderilir.
İkinci etapta boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir. Üçüncü etapta ise boya yüzeyi özel koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içerir.
Boya Koruma Sistemi, kışın boyayı tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.
Bu sistem sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.